Menu główne
Choinka

Urząd Miejski

IV Koszaliński Jarmark Bożonarodzeniowy

Drodzy Koszalinianie,

przypominamy, że trwa IV Koszaliński Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Staromiejskim.

Zapraszamy do odwiedzania stoisk do 21 grudnia.

Z Kazachstanu do Koszalina

Z Kazachstanu do Koszalina

1 grudnia na zaproszenie prezydenta Piotra Jedlińskiego do Koszalina przybyła kolejna rodzina repatriantów z Kazachstanu. Na mocy obowiązującej ustawy o repatriacji, uzyskała polskie obywatelstwo z chwilą przekroczenia polskiej granicy.

II sesja Rady Miejskiej

II sesja Rady Miejskiej

PORZĄDEK OBRAD

II sesji Rady Miejskiej w Koszalinie

w dniu 20 grudnia 2018 roku

 

Miejsce obrad:

Ratusz w Wigilię i Sylwestra

Ratusz w Wigilię i Sylwestra

W Wigilię (poniedziałek, 24 grudnia) i w Sylwestra (poniedziałek, 31 grudnia) Urząd Miejski w Koszalinie czynny będzie w godz. 7.00-15.00. Klienci przyjmowani będą tradycyjnie od godz. 8.00.

Wydziały Komunikacji oraz Spraw Obywatelskich będą przyjmować klientów do godz. 14.30, natomiast Urząd Stanu Cywilnego przyjmie klientów do godz. 14.00.

W związku z godzinami otwarcia banku obsługującego konto Urzędu Miejskiego, kasy znajdujące się w ratuszu czynne będą do godz. 12.00.

Koszalińska delegacja w chińskim Fuzhou

Współpraca partnerska Koszalin – Fuzhou (Chiny). Wizyta delegacji miasta podczas „4. Międzynarodowego Festiwalu Turystycznego Morskiego Szlaku Jedwabnego”.

 

W dniach 29 listopada – 5 grudnia delegacja miasta Koszalina gościła na zaproszenie miasta partnerskiego – Fuzhou w cyklu festiwali, spotkań i seminariów poświęconych współpracy miast oraz budowie nowego, morskiego szlaku jedwabnego.

 

Świąteczne iluminacje

Drodzy koszalinianie,

Koszalin zabłysnął tysiącami świątecznych światełek. Możecie już podziwiać tegoroczne iluminacje świąteczne. Przygotowaliśmy dla Was wiele nowych ozdób, które uczynią ulice naszego miasta jeszcze bardziej nastrojowymi.

Ozdobiliśmy m.in. Park Książąt Pomorskich, ul. Zwycięstwa, Rondo Solidarności, Rynek Staromiejski oraz muzeum.

Zapraszamy do spacerowania i oglądania dekoracji.

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Szanowni Państwo,

3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

To Święto, którego celem jest promowanie aktywności osób niepełnosprawnych, organizowanie wsparcia dla ich godności oraz zapewnienie im równego uczestnictwa w życiu społecznym.

 W tym dniu słowa: tolerancja, równouprawnienie oraz integracja nabierają szczególnego znaczenia. 

Ewaluacja Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019

Szanowni Państwo,

na zakończenie kolejnej edycji Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego chcielibyśmy poddać ewaluacji najważniejsze jego elementy. Chcielibyśmy zobaczyć jakie były najsilniejsze strony KBO oraz poznać te najsłabsze – wszystko po to, aby jeszcze lepiej przygotować się do wdrażania kolejnej edycji w przyszłym roku.

Tomasz Raczek gościem II Koszalińskiego Kongresu Kultury

Przedstawiamy Państwu  gościa, którego wykład zainauguruje II Koszaliński Kongres Kultury.

Osobę, która doskonale może odnieść się do tematu edukacji kulturalnej, poszerzając go o kwestie z zakresu edukacji filmowej.
Zapraszamy w piątek 7 grudnia o godz. 17:00 do sali kina "Kryterium" na wykład otwarcia II Koszalińskiego Kongresu Kultury, który wygłosi TOMASZ RACZEK!

Koszaliński Rower Miejski po pierwszym sezonie!

30 listopada kończy się pierwszy sezon roweru publicznego w Koszalinie. Przez siedem miesięcy koszalinianie wypożyczyli rowery 78 tysięcy razy! W systemie zarejestrowało się ponad 9 tysięcy użytkowników.

Strony

Zapraszamy do umieszczania informacji o koszalińskich wydarzeniach na ratuszowym telebimie. Kontakt: telebim@um.koszalin.pl

Zamknij pasek z informacjami Pauza infobar scrolling

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku