Menu główne

Urząd Miejski

45. Rajd Monte Karlino

45. Rajd Monte Karlino

85 załóg zgłosiło się do tegorocznej edycji Rajdu Monte Karlino (23 i 24 marca). To jubileuszowe wyścigi: w 2019 roku odbędzie się 45. rajd, a jednocześnie piąty sezon Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej. Samochody ścigać się będą na odcinkach specjalnych w Karlinie, Koszalinie, Białogardzie oraz lotnisku w Zegrzu Pom.

Konsultacje o transporcie zbiorowym

Konsultacje o transporcie zbiorowym

Zapraszamy mieszkańców miasta do udziału w konsultacjach społecznych projektu dokumentu pn. ,,Aktualizacja Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego na lata 2015-2025 dla Miasta Koszalina i gmin ościennych, które zawarły z Gminą Miasto Koszalin porozumienia w zakresie organizacji transportu publicznego”.

Koszalin w 10. najlepszych miast

Koszalin w 10. najlepszych miast

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zleciło badania mające wytypować miasta z ponadprzeciętnym potencjałem inwestycyjnym dla sektora nowoczesnych usług biznesowych. Przeprowadził je Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL), który ocenił dostępność zasobów kadrowych miast, jakich absolwentów kształcą uczelnie i jakie znają oni języki, dostępność powierzchni biurowej i inwestycyjnej oraz koszty pracy.

VIII Koszalińska Gala Laurów Sportu

VIII Koszalińska Gala Laurów Sportu

Podczas VIII Koszalińskiej Gali Laurów Sportu, która odbyła się 6 marca 2019 r. w Filharmonii Koszalińskiej, zostały wręczone sportowe nagrody prezydenta Koszalina za 2018 rok. W imieniu władz Koszalina wręczył je Przemysław Krzyżanowski, wiceprezydent Koszalina. W programie w części artystycznej Gali zaprezentowała się Zosia Karbowiak i zespół "V-Pack", Studio Tańca „Top Toys” oraz Studio Tańca "Pasja".

Nabór do Koszalińskiej Rady Seniorów

Nabór do Koszalińskiej Rady Seniorów

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Koszalina o naborze kandydatów na członków                          

Koszalińskiej Rady Seniorów

 

Co to jest e-dowód?

 e-dowód

Aby zapoznać się z możliwościami wprowadzanych właśnie e-dowodów, zapraszamy do przeczytania ulotki, którą można znaleźć tutaj.

Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Pamięci Żołnierzy Wyklętych
W piątek, 1 marca o godz. 12.00 przed pomnikiem rotmistrza Witolda Pileckiego, znajdującym się przy ulicy jego imienia, rozpoczną się uroczystości związane z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Organizatorami uroczystości są: Prezydent Koszalina, Dowódca Garnizonu Koszalin oraz Rada Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Przebudowa ul. Władysława IV

ul. Władysława IV

Dokumentacja projektowa została opracowana przez:

Projekt budowlany : Pracownia Projektowa MOST Marta Włodarczak Tomasz Świderski Sp.j., 64-605 Wargowo, Wargowo 88,

Projekt wykonawczy :   Drogowa Pracownia Projektowa Krzysztof Orzechowski, ul. Sasanek 6, 75-810 Koszalin

Konkurs o adopcji zwierząt

Konkurs o adopcji zwierząt

Urząd Miejski w Koszalinie serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie broszury informacyjnej na temat: „Adopcja zwierząt - przyjaźń i wierność na całe życie”. Zadaniem konkursu jest rozwijanie u młodzieży wrażliwości, empatii oraz odpowiedzialności za los bezdomnych zwierząt. Konkurs polega na opracowaniu broszury informacyjnej o zwierzętach bezdomnych. 

Strony

Zapraszamy do umieszczania informacji o koszalińskich wydarzeniach na ratuszowym telebimie. Kontakt: telebim@um.koszalin.pl

Zamknij pasek z informacjami Pauza infobar scrolling

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku