Menu główne

Mapa Koszalińskich Murali

Mapa Koszalińskich Murali poleca się na spacer

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z Mapą Koszalińskich Murali!

Jest to nowy projekt, którego inicjatorem jest Wydział Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Mapa jest jednym z zadań realizowanych w ramach obchodów Roku Koszalińskiej Kultury.

Pracując nad mapą podsumowaliśmy i sfotografowaliśmy murale i prace w technice sgraffito, które zlokalizowane są na terenie Koszalina. O wygląd mapy zadbał koszaliński grafik Łukasz Waberski. Znajdziecie w niej mniejsze trasy w poszczególnych częściach miasta, jedna zbiorczą mapę, a także kontakty do wykonawców poszczególnych prac.

Mapa będzie miała charakter otwarty. Istnieje prawdopodobieństwo, że nie dotarliśmy do wszystkich prac, zakładamy także powstawanie nowych. Wraz z publikacją zachęcamy mieszkańców do obserwacji najbliższej przestrzeni i zgłaszania nowych lokalizacji w formie elektronicznej na adres email: natalia.sulima@um.koszalin.pl lub anna.janiel@um.koszalin.pl

Bardzo dziękujemy za merytoryczne wsparcie przy tworzeniu Mapy Panu Andrzejowi Ciesielskiemu, Panu Krzysztofowi Urbanowiczowi, Pani Jadwidze Kabacińskiej – Słowik, Archiwum Państwowemu w Koszalinie oraz członkom grupy Stary Koszalin Miłośnicy.

Mapa do pobrania poniżej (plik *.pdf).

Mapa Koszalińskich Murali

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku