Menu główne

Maraton pisania wniosków stypendialnych w Kawiarni Powidoki

16
11/2023
18:00
- 16
11/2023
20:00
Adres wydarzenia: 
ul. Piłsudskiego 4, Koszalin
Organizator: 

Urząd Miejski w Koszalinie i Kawiarnia Powidoki

Kategoria: 
Imprezy kulturalne

Powoli zbliża się termin składania wniosków o miejskie stypendium w zakresie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i opieki nad zabytkami, które będziecie mogli realizować w 2024 roku. To już czwarta edycja miejskiego programu stypendialnego, który realizujemy od 2020 r.. Do tej pory stypendia otrzymało 29 soób w łącznej kwocie 160 tys. zł.

W ramach stypendium można realizować działania w zakresie twórczości artystycznej we wszystkich dziedzinach sztuki, działania upowszechniające kulturę oraz te związane z opieką nad zabytkami. Na wasze wnioski czekamy do 30 listopada 2023 r. Należy je złożyć w urzędowej kancelarii przy Rynku Staromiejskim 6-7.

Jeśli macie pomysł na działania kulturalne i chcecie uzyskać odpowiedzi na wasze pytania zapraszamy 16 listopada 2023 r. o godz. 18.00 do Kawiarni Powidoki na maraton pisania wniosków stypendialnych! Podczas spotkania dowiecie się co należy zrobić, aby poprawnie złożyć wniosek i skonsultujecie swój pomysł. Czekać na was będzie Natalia Sulima, inspektor w Referacie Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Koszalinie.

Szczegółowe informacje dotyczące stypendiów można znależć w linku:

Formularze do pobrania | Serwis Urzędu Miejskiego w Koszalinie

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku