Menu główne

Wdrożenie technologii wieloosiowej obróbki mechanicznej podzespołów do zautomatyzowanych systemów transportu wewnętrznego zintegrowanej z procesami pomiarowymi i zarządzaniem produkcją w systemie APS

Gmina Będzino
Miasto Białogard
Gmina Białogard
Gmina Biesiekierz
Gmina Bobolice
Gmina Dygowo
Gmina Gościno
Gmina Karlino
Gmina Kołobrzeg
Miasto Kołobrzeg
Miasto Gmina Koszalin
Gmina Manowo
Gmina Mielno
Gmina Polanów
Gmina Sianów
Gmina Siemyśl
Gmina Świeszyno
Gmina Tychowo
Gmina Ustronie Morskie
Kryterium: 
Działanie 1.8 RPO WZ

Nazwa Beneficjenta:
GIPO Sp. z o.o.

Opis:
Głównym celem GIPO Sp. z o. o. w Koszalinie jest projektowanie i produkcja maszyn oraz rozwiązań transportowych dla różnych branż przemysłu. W ramach projektu Wnioskodawca zamierza nabyć innowacyjne maszyny klasy CNC, specjalistyczne oprogramowanie do obróbki stali, elementów stalowych oraz zaawansowane oprogramowanie do zarządzania i planowania procesu produkcyjnego. Inwestycja pozwoli na wprowadzenie 4 innowacji w wymiarze produkcyjnym i  3 innowacji o charakterze procesowym przyczyniając się jednocześnie do wprowadzenia innowacji organizacyjnej w przedsiębiorstwie. Zakupione w projekcie maszyny i urządzenia będą charakteryzować się wysokim poziomem zaawansowania technologicznego oraz innowacyjnością na poziomie światowym. Realizowany przez GIPO Sp. z o.o. w Koszalinie projekt wpisuje się w rozwój specjalizacji regionalnej - branży metalowej i maszynowej, a nowa inwestycja przyczyni się do zapewnienia  trwałej przewagi konkurencyjnej.

Koszt całkowity inwestycji: 2 666 025,00  zł
Kwota dofinansowania: 975 375,00 zł
Poziom dofinansowania: 45,00%

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku