Menu główne

Stworzenie Centrum Treningu Zdrowotnego na potrzeby wdrożenia innowacyjnych modeli treningowych z uwzględnieniem metody EMS i elementów outdoorowych

Gmina Będzino
Miasto Białogard
Gmina Białogard
Gmina Biesiekierz
Gmina Bobolice
Gmina Dygowo
Gmina Gościno
Gmina Karlino
Gmina Kołobrzeg
Miasto Kołobrzeg
Miasto Gmina Koszalin
Gmina Manowo
Gmina Mielno
Gmina Polanów
Gmina Sianów
Gmina Siemyśl
Gmina Świeszyno
Gmina Tychowo
Gmina Ustronie Morskie
Gmina Mielno
Kryterium: 
Działanie 1.8 RPO WZ

Nazwa Beneficjenta:
"UNIQUE" Agnieszka Remisz

Opis:
W ramach projektu firma UNIQUE planuje utworzyć Centrum Treningu Zdrowotnego na terenie gminy Mielno, gdzie świadczone będą udoskonalone usługi fitness w oparciu o innowacyjne w skali świata modele treningowe z wykorzystaniem metody EMS oraz elementów outdoorowych. W wyniku realizacji przedsięwzięcia W-ca zaoferuje w nowym punkcie udoskonaloną usługę realizowaną przy zastosowaniu zaawansowanych urządzeń EMS najnowszej generacji, umożliwiających przełomowe zaoferowanie systemu elektrostymulacji mięśniowej również przy treningu outdoorowym o nieograniczonym zasięgu terytorialnym. Zostaną wdrożone innowacje procesowe w skali świata, a także trzy autorskie modele treningowe, skierowane do różnych grup docelowych Centrum, stanowiących innowacje produktowe.
Realizacja inwestycji umożliwi wprowadzenie przełomowych dla branży fitness rozwiązań, poszerzenie oferty o udoskonalone usługi i wzrost jakości obsługi klientów, w tym również turystów zagranicznych. Nastąpi również wdrożenie rozwiązań sprzyjających rozwojowi oferty turystycznej obszaru ZIT KKBOF w zakresie aktywności fizycznej. Efektem będzie wzrost konkurencyjności, innowacyjności i efektywności firmy i regionu poprzez zwiększone zastosowanie innowacji w MŚP.

Koszt całkowity inwestycji: 2 214 000,00 zł
Kwota dofinansowania: 985 671,50
Poziom dofinansowania: 55,00%

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku