Menu główne

Spotkanie Prezydenta Miasta z mieszkańcami osiedla Wańkowicza

24.11.2025

Spotkanie z mieszkańcami osiedla Wańkowicza odbędzie 26 listopada (środa) o godz. 17:00 w Klubie "Na Pięterku" (przy ul. Jana Pawła II 15 A). Jest to kolejne z serii spotkań Prezydenta z mieszkańcami koszalińskich osiedli. Zachęcamy mieszkańców do udziału i podzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat najbliższej okolicy.

Alert

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Płatność online

PŁATNOŚĆ ONLINE

ZA USŁUGI

URZĘDOWE

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku