Menu główne

Spotkanie Prezydenta z mieszkańcami osiedla Na Skarpie

07.11.2025
baner

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Prezydenta Koszalina Tomasza Sobieraja z mieszkańcami osiedla Na Skarpie, które odbędzie 

13 listopada (czwartek) o godz. 17:00 w Klubie KSM "Na Skarpie" (przy ul. Na Skarpie 17). 

Jest to kolejne z serii spotkań Prezydenta  z mieszkańcami koszalińskich osiedli. 

Zachęcamy mieszkańców do udziału  i podzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat najbliższej okolicy.

Alert

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Płatność online

PŁATNOŚĆ ONLINE

ZA USŁUGI

URZĘDOWE

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku