Menu główne

Wracamy do Śródmieścia

27.06.2025

Po spotkaniu z przedsiębiorcami nadszedł czas na organizacje pozarządowe oraz instytucje kultury działające w naszym mieście.

W środę, 2 lipca o godz. 17:00 w Galerii Amfiteatr odbędzie się spotkanie, podczas którego prezydent Koszalina Tomasz Sobieraj rozmawiać będzie z przedstawicielami tych grup.

Uczestnicy dyskutować będą o pomysłach na ożywienie centrum miasta i sposobach na uatrakcyjnienie tej przestrzenni z korzyścią zarówno dla mieszkańców, jak i podmiotów prowadzących tu swoją działalność – kulturalną i społeczną.

Alert

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Płatność online

PŁATNOŚĆ ONLINE

ZA USŁUGI

URZĘDOWE

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku