Menu główne

Spotkanie z mieszkańcami Osiedla Bukowe w Koszalinie

18.05.2026

Drodzy Mieszkańcy, we wtorek 19 maja o godzinie 17.00 Prezydent Koszalina pan Tomasz Sobieraj spotka się z mieszkańcami Osiedla Bukowe. Początek spaceru zaplanowano wspólnie z Radą Osiedla „Bukowe” przed sklepem ”Polo” (skrzyżowanie ulicy Bukowej z ul. Śniadeckich).

Serdecznie zapraszamy!

Alert

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Płatność online

PŁATNOŚĆ ONLINE

ZA USŁUGI

URZĘDOWE

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku