Menu główne

W Koszalinie mamy najzdolniejszą młodzież!

19.06.2023

W Koszalinie mamy najzdolniejszą młodzież!

Dziś w Filharmoni Koszalińskiej odbyła się uroczysta gala podczas której, Prezydent Miasta Piotr Jedliński wręczył nagrody dla 82 wyróżniających się w nauce uczniów koszalińskich szkół.

Wraz z Komisją Edukacji, Sportu i Turystyki przyznalii aż 48 nagród na łączną kwotę 64 000 zł. Podczas uroczystości wręczone zostały również listy gratulacyjne za laury w małych Olimpiadach Przedmiotowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom i życzymy pięknych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!



Alert

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Płatność online

PŁATNOŚĆ ONLINE

ZA USŁUGI

URZĘDOWE

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku