Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!
Dziś Prezydent Miasta uhonorował Koszalińskim Orłem doktora Jacka Wróblewskiego.
26.05.2021
Dziś Prezydent Miasta uhonorował Koszalińskim Orłem doktora Jacka Wróblewskiego.
Oddział Obserwacyjno-Zakaźny z pododdziałem Chorób Wewnętrznych koszalińskiego szpitala jest miejscem szczególnym w czasach pandemii. Miejscem zarówno strachu, jak i nadziei. I dzięki zaangażowaniu pracujących tu ludzi, właśnie to drugie uczucie dominowało w szpitalnych salach. Dobrym duchem oddziału jest jego szef doktor Jacek Wróblewski do którego trafił Koszaliński Orzeł 2020, również w kategorii społeczna odpowiedzialność.
Gratulacje!

