Menu główne

Sukces koszalinianki

14.08.2017
Małgorzata Hołub i prezydent Piotr Jedliński

Małgorzata Hołub zdobyła brązowy medal podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie. Fantastycznie pobiegła na tej imprezie kobieca sztafeta 4x400 metrów, w składzie której była koszalinianka. To pierwszy krążek dla Polski w historii tej konkurencji. Polki uległy jedynie Amerykankom i Brytyjkom.
Serdecznie gratulujemy!

Alert

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Płatność online

PŁATNOŚĆ ONLINE

ZA USŁUGI

URZĘDOWE

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku