Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!
Pierwsze, darmowe laptopy dla uczniów trafiły do koszalińskich szkół
02.10.2023
Do naszych placówek dotarło 1043 laptopów o łącznej wartości ponad 3 mln złotych. Sprzęt przeznaczony jest dla wszystkich uczniów klas czwartych szkół podstawowych, dla których Gmina Miasto Koszalin jest organem prowadzącym. Komputery sfinansowało Ministerstwo Cyfryzacji z rządowego programu „Laptop dla ucznia”.
Jesteśmy przekonani, że otrzymany sprzęt jest potrzebnym wsparciem dla dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych.

