Menu główne

Pierwsze, darmowe laptopy dla uczniów trafiły do koszalińskich szkół

02.10.2023
Pierwsze, darmowe laptopy dla uczniów trafiły do koszalińskich szkół
Do naszych placówek dotarło 1043 laptopów o łącznej wartości ponad 3 mln złotych. Sprzęt przeznaczony jest dla wszystkich uczniów klas czwartych szkół podstawowych, dla których Gmina Miasto Koszalin jest organem prowadzącym. Komputery sfinansowało Ministerstwo Cyfryzacji z rządowego programu „Laptop dla ucznia”.

Jesteśmy przekonani, że otrzymany sprzęt jest potrzebnym wsparciem dla dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych.

Alert

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Płatność online

PŁATNOŚĆ ONLINE

ZA USŁUGI

URZĘDOWE

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku