Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!
Spotkanie z mieszkańcami Osiedla im. Tadeusza Kotarbińskiego w Koszalinie
W najbliższy poniedziałek tj. 4 maja o godz. 17:00 Prezydent Koszalina pan Tomasz Sobieraj spotka się z mieszkańcami Osiedla im. Tadeusza Kotarbińskiego. Początek spaceru zaplanowano w rejonie Wąwozów Grabowych (na wysokości ul. Próchnika 5-5c).
Natomiast około godziny 18:00 rozpocznie się spotkanie w Klubie Osiedlowym Kanion przy ul. Krzyżanowskiego 26. Serdecznie zapraszamy!

