Menu główne

Porozmawiajmy o Koszalinie

14.08.2018
Porozmawiajmy o Koszalinie

Wzorem ubiegłych lat kontynuujemy cykl spotkań pt. „Porozmawiajmy o Koszalinie”. W najbliższy czwartek, 16 sierpnia, prezydent Koszalina Piotr Jedliński wraz ze swoimi zastępcami oraz pracownikami Urzędu Miejskiego spotka się z koszalinianami w miejskim namiocie ustawionym na płycie Rynku Staromiejskiego.

Na wniosek mieszkańców, którzy prosili o przesunięcie czasu spotkania, odbędzie się ono w godzinach 13.00 -16.00. 

Tym razem tematem przewodnim będzie rekreacja na terenie Koszalina.

Alert

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Płatność online

PŁATNOŚĆ ONLINE

ZA USŁUGI

URZĘDOWE

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku