Menu główne

Zgłoś się do konkursu "Firma na Start"

03.10.2019

Uwaga! .... 1 dzień! Został tylko 1 dzień! Na zgłoszenie do udziału w V. Edycji Konkursu "Firma na start"! Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę!

Czekają na Was atrakcyjne nagrody. Wypełnienie zgłoszenia zajmie Ci nie więcej niż 10 minut. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 października br.


Podobnie jak w poprzednich latach Miasto Koszalin wraz z Partnerami zaprasza do udziału uczestników w dwóch kategoriach. Na zwycięzcę czeka 20 tysięcy złotych i inne cenne nagrody.

Konkurs „Firma na Start” to inicjatywa prezydenta Piotra Jedlińskiego promująca aktywne postawy i rozwój przedsiębiorczości w Koszalinie. Ideą tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim zaszczepienie w młodych ludziach myślenia biznesowego oraz udzielenie wsparcia osobom, które już posiadają konkretny pomysł na rozpoczęcie dzielności  lecz brakuje im odpowiedniego zaplecza w postaci środków, lokalu, know-how lub być może pewności siebie. Konkurs ma wspierać indywidualną przedsiębiorczość i pomagać jego uczestnikom w samorealizacji na rynku pracy.

Zapraszamy www.koszalin.pl/firma

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku