Menu główne

Zapraszamy na Turniej Gier Planszowych

23.01.2023
plakat turniej gier planszowych

Koszalińska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza do udziału w Turnieju Gier Planszowych organizowanym we współpracy z grupą Planszówki Koszalin.

ZASADY ZAPISU

Turniej skierowany jest do graczy od 10 roku życia. Podczas turnieju będą rozgrywane dwie gry jednocześnie: 7 Cudów Świata i Splendor. Każdy uczestnik może zapisać się tylko na jedną z nich. Wymagane jest zapoznanie się z zasadami wybranej gry przed rozpoczęciem rozgrywek.

KIEDY I GDZIE?

Wydarzenie odbędzie się 28 stycznia 2023 roku w godzinach 9.00 – 14.30 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej na Placu Polonii 1.

ZAPISY

Zapisy są możliwe przez stronę internetową https://planszowki-koszalin.pl/home , bądź aplikację na Google Play: Planszówki Koszalin. Po utworzeniu konta należy dodać się do wydarzenia z turniejem. Zapis i udział w turnieju są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają do końca 26.01.2023 r. Po dodaniu się na listę uczestników otrzymasz kod QR. Będzie on dostępny w podglądzie wydarzenia w profilu gracza po zalogowaniu się w aplikacji. Okazanie go będzie wymagane przy wstępie na wydarzenie.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku