Menu główne

O gospodarce odpadami

30.03.2015

31 marca o godz. 9.00 w hali widowiskowo sportowej przy ul. Śniadeckich 4 (sala 211) rozpocznie się spotkanie: Polsko — Niemiecka konferencja „Zamówienia in-house w gospodarce odpadami w świetle polsko — niemieckich doświadczeń oraz uwarunkowań krajowych”. Dokładny program konferencji można znaleźć tutaj.

Alert

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Płatność online

PŁATNOŚĆ ONLINE

ZA USŁUGI

URZĘDOWE

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku