Menu główne

Natalia najlepsza!

19.06.2013

Koszalinianka Natalia Rogoża, uczennica kl. 6e Szkoły Podstawowej nr 18 została zwyciężczynią konkursu na najpiękniejszy list dla Ziemi.

„Listy dla Ziemi” to jedna z największych w Polsce edukacyjnych akcji proekologicznych, której organizatorem jest Fundacja Ekologiczna „Arka” z Bielska-Białej. Do akcji włączyło się ponad 350 gmin z całej Polski.

Koszalińskie placówki oświatowe zostały zaproszone do udziału w akcji, otrzymując specjalny, ekologiczny papier, na którym uczniowie napisali listy dla Ziemi. 30 kwietnia w Zespole Szkół Sportowych listy pisała nie tylko młodzież szkolna, ale także zaproszeni goście, wśród których byli przedstawiciele władz miasta i instytucji zajmujących się ochroną środowiska oraz przedstawiciele lokalnych mediów. 

Każda ze szkół przekazała do Urzędu Miejskiego w Koszalinie najpiękniejszy list, który został wysłany do organizatora  konkursu. Wśród nich był ten napisany przez Natalię. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów okazało się, że to właśnie ona jest zwycięzcą. Na list koszalinianki internauci oddali 1.189 głosów.

24 czerwca do Koszalina przyjedzie Wojciech Owczarz, prezes Fundacji „Arka”, aby wręczyć Natalii Rogoży główną nagrodę.

Zapraszamy do umieszczania informacji o koszalińskich wydarzeniach na ratuszowym telebimie. Kontakt: telebim@um.koszalin.pl

Zamknij pasek z informacjami Pauza infobar scrolling

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku