Menu główne

Konkurs Filharmonii Koszalińskiej

17.04.2019
Konkurs Filharmonii Koszalińskiej

W związku z przypadającą 5 maja b.r. dwusetną rocznicą urodzin Stanisława Moniuszki nosząca jego imię Filharmonia Koszalińska organizuje szereg przedsięwzięć – nie tylko muzycznych. Jednym z nich jest propozycja, skierowana do dzieci w wielu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zapraszamy je mianowicie do udziału w konkursie plastycznym, zatytułowanym „Ten zegar stary”, a wiążącym się w dowolny sposób z twórczością Stanisława Moniuszki. Wielokrotnie goszcząc naszych najmłodszych melomanów przekonaliśmy się, że wielu z nich bliska jest postać patrona Filharmonii Koszalińskiej i tworzona przez niego muzyka. Dzieci wykazują się też niemałą wiedzą. Wierzymy, że przy zachęcie ze strony pedagogów namalują i narysują szereg ciekawych prac. Wyeksponujemy je w górnym foyer podczas koncertów symfonicznych 10 i 11 maja. Autorzy najlepiej ocenionych dostaną koszulki z podobizną Stanisława Moniuszki i napisem „Moniuszko? Znam i lubię.”, a wszystkie dzieci biorące udział w konkursie – drobne upominki.

Prace plastyczne w formatach A4 i A3 należy dostarczyć do działu promocji Filharmonii Koszalińskiej (ul. Piastowska 2), pokój 107 do 7 maja b.r.

Konkurs Filharmonii Koszalińskiej

Zapraszamy do umieszczania informacji o koszalińskich wydarzeniach na ratuszowym telebimie. Kontakt: telebim@um.koszalin.pl

Zamknij pasek z informacjami Pauza infobar scrolling

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku