Menu główne

Dni Koszalina 2020 On-Line

21.05.2020
Na obrazku znajduję się 4 osobowa szczęśliwa i uśmiechnięta rodzina

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania obchodów Dni Koszalina 2020 On-Line. Przed nami wiele atrakcji dla mieszkańców Koszalina.

Świętujmy wirtualnie, ale razem :)

Już jutro tj. 22 maja o godzinie 11:50 oficjalne otwarcie Dni Koszalina 2020 On-Line przez Prezydenta miasta Piotra Jedlińskiego. Po otwarciu, o godzinie 12:00 „Zaśpiewajmy razem Hymn Koszalina”

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursach organizowanych w ramach Dni Koszalina 2020 On – Line tj.:

- „Tort na urodziny Koszalina” – kulinarno-fotograficzny. Konkurs polega na przygotowaniu tortu na urodziny miasta. (organizator: CK105).

- „Moje miejsce w moim mieście” – plastyczno-fotograficzny. Każdy z nas ma takie miejsce w naszym Koszalinie, które jest dla niego wyjątkowe. Może Ratusz, może zakątek w parku, może ławka , która budzi wspomnienia... Stwórz pracę plastyczną, sfotografuj ją i prześlij do nas! (organizator: CK105),

- „I Love Koszalin. Będzie Dobrze!” – plastyczno-fotograficzny. Konkurs polega na przyozdobieniu swojej posesji hasłem: „I LOVE KOSZALIN. BĘDZIE DOBRZE” inspirowanym instalacją świąteczną pojawiającą się corocznie na Rynku Staromiejskim w grudniu każdego roku (I<3KOSZALIN) oraz ogólnopolską i ogólnoświatową akcją „Będzie Dobrze”. (organizator: CK105),

- „Twój Koszalin”. Złap lustrzankę, cyfrówkę bądź komórkę i ruszaj w miasto, a jak nie możesz to pokaż nam widok z Twojego okna! (organizator: Pałac Młodzieży).

Widzimy się On-Line i bawimy się wspólnie!

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku