Menu główne

21 Listopada – Dzień Pracownika Socjalnego

17.11.2023
Pielęgniarka pomaga starszej Pani zejść z łóżka

21 Listopada – Dzień Pracownika Socjalnego, to szczególna okazja do podkreślenia roli pracowników socjalnych oraz okazja by podziękować za zaangażowanie i wysiłek pracy na rzecz drugiego człowieka. Życzenia z okazji tego święta dedykuję wszystkim pracownikom zaangażowanym w niesienie pomocy, nadziei na lepsze i godne życie.

Praca socjalna w trudnych środowiskach, sytuacjach i warunkach to profesjonalna działalność wymagająca szerokiej wiedzy i umiejętności a także odpowiedzialności, wrażliwości i zrozumienia ludzkich słabości. Podanie pomocnej dłoni, udzielanie wsparcia psychicznego, życzliwość i tolerancja – to gesty bezcenne. Mam świadomość, że to odpowiedzialne zadanie, które podejmujecie codziennie od nowa. Dziękuję za troskę i serce jakie wkładacie w niesienie pomocy innym, za zrozumienie drugiego człowieka.

Z okazji Waszego święta, życzę wszystkim Pracownikom spełnienia w życiu osobistym i zawodowym, zdrowia, siły, energii, wytrwałości a także wiary w ludzi. Niech każdy dzień tej odpowiedzialnej pracy przynosi poczucie spełnienia oraz oczekiwane efekty.

'

'

Prezydent Miasta Koszalina

Piotr Jedliński

;

;

fot. <a href="https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie/starsza-niepelnosprawna-pani-chodzaca-o-kulach-w-domu-opieki-gdy-opiekuje-sie-nia-pielegniarka_19348825.htm#query=opiekun&position=15&from_view=search&track=sph&uuid=5b9627c0-ef11-438e-8c13-822cbb2badee">Obraz autorstwa DCStudio</a> na Freepik

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku