Menu główne

Wystawa "Zuzanny i starcy"

01
12/2022
16:30
- 13
01/2023
15:15
Adres wydarzenia: 
Galeria Ratusz II.p, Rynek Staromiejski 6-7
Organizator: 

Prezydent Miasta Koszalina, Związek Polskich Artystów Plastyków Okreęg Koszalin-Słupsk

Kategoria: 
Imprezy kulturalne

Wystawa „ Zuzanny i Starcy ” jest efektem I edycji  Ogólnopolskiego Pleneru Fotograficzno – Filmowego, spotkania ośmiu zaprzyjaźnionych artystów, którzy postanowili wspólnie pokazać innego rodzaju kondensacje sztuki fotograficzno – filmowej w oparciu o biblijny przekaz. Metody jakich użyli służą światowym medium, są niezwykle kreatywne i dają możliwość psychologicznego pogłębienia relacji międzyludzkich.

To twórcza strategia najbardziej z możliwych oczywista, polegająca na pomijaniu banału, opatrzonych sytuacji i jednocześnie podpowiadająca, że nic na siłę. Sztuka przeżywania każdej chwili, pewna ilość wartych utrwalenia sytuacji, które dobrze opracowane w sensie obiektywnego znaczenia, pozwolą odbiorcom inaczej ocenić sens znanej Biblijnej Opowieści.

Wystawa jest wydarzeniem niosącym porozumienie przez sztukę i kontakty artystów z różnych stron Polski oraz wymianę twórczych doświadczeń.

 

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku