Otwarte spotkanie w sprawie targowiska
Targowisko na nowo – zapraszamy do rozmowy!
Prezydent Miasta Koszalina zaprasza osoby handlujące na targowisku oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców Osiedla Tysiąclecia na spotkanie, podczas którego zaprezentowana zostanie koncepcja przebudowy targowiska miejskiego przy ul. Władysława IV.
Spotkanie odbędzie się w środę 21 stycznia 2026 r. w Urzędzie Miejskim w Koszalinie (sala 300), o godzinie 17.00.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
W sali 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie odbyło się spotkanie w sprawie koncepcji zagospodarowania targowiska przy ul. Władysława IV. Prezydent Koszalina Tomasz Sobieraj, wraz z wiceprezydentem Tomaszem Bernackim – zastępcą prezydenta do spraw komunalnych, przedstawili osobom handlującym oraz mieszkańcom Osiedla Tysiąclecia założenia projektu.
Uczestnicy spotkania, po zapoznaniu się z planem przebudowy targowiska miejskiego przy ul. Władysława IV, wyrazili swoje opinie, które następnie będą analizowane przez pracowników Urzędu.
Kolejne rozmowy w sprawie targowiska zaplanowano na luty. O szczegółach wydarzenia będziemy Państwa informować i już teraz zapraszamy do uczestnictwa.
Fot. Radek Koleśnik/UM Koszalin


