Menu główne

Wernisaż wystawy malarstwa Dariusza Mola i Krzysztofa Tracza "Motywy Realistyczne"

04.06.2019
Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Dariusza Mola i Krzysztofa Tracza "Motywy Realistyczne"Wtorek / 4 czerwca 2019 16:30

Galeria Ratusz, I p.

Na wystawie zostaną zaprezentowane najnowsze prace wyżej wymienionych  członków koszalińskiego Zespołu Pracy Twórczej Plastyki.

Wystawa zapowiada się interesująco ze względu na różnorodność podejścia do techniki malarskiej jej członków:   Krzysztof Tracz najchętniej posługuje się olejem i suchymi pastelami a Dariusz Mol poza olejnym malarstwem sztalugowym uprawia także malarstwo ścienne.

DARIUSZ MOL
Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych. Uprawia malarstwo olejne i freski i murale. Od początku fascynował go realizm, dlatego najchętniej maluje pejzaże, kwiaty, martwą naturę. Czasami na zamówienie kopię znanego mistrza. Zdarza mu się eksperymentować szpachlą i przekształcać rzeczywistość. Uczestnik wielu zbiorowych wystaw i kilku indywidualnych. Jego obrazy to radość, optymizm, poszukiwanie prawdy i nadziei...

KRZYSZTOF TRACZ
Pochodzi z Koszalina. Maluje ponad trzydzieści lat.    W miarę czasu i stopniowego rozwoju środków malarskich poszerzał się zakres tematyczny  obrazów artysty oraz podejście do malarstwa. Na wystawie w Galerii  Ratusz pokazuje  swoje najbardziej aktualne prace. W roku 2019 został uhonorowany   nagrodą Prezydenta Miasta Koszalina w dziedzinie kultury, za całokształt działalności.

Organizator zewnętrzny: Zespół Pracy Twórczej Plastyki

Miejsce: Galeria Ratusz I p.

Telefon: 094 348 87 11

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku